Katalog firm

Kategorie


Orthovision

Klinika OrthoVision to nowoczesne centrum ortodontyczno-stomatologiczne z siedzibą w Warszawie. Ofertę kieruje zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Świadczy usługi z zakresu profilaktyki i diagnostyki, protetyki i stomatologii estetycznej, ortodoncji i nie tylko. Zapewnia profesjonalną obsługę i bezstresową atmosferę.

Ortodoncja

Masz problem z nieodpowiednim zgryzem i chcesz założyć aparat ortodontyczny? Szukasz ortodonty, który sprawnie i skutecznie poprowadzi Twoje leczenie? Zależy Tobie na tym, żeby mieć pewność, że po ściągnięciu aparatu będziesz cieszyć się pięknym uśmiechem?
Skorzystaj z naszej oferty i przekonaj się, że ortodonta Warszawa Bemowo nie musi być straszny. Zapewniamy leczenie w przyjaznej atmosferze oraz satysfakcję po jego zakończeniu. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem, który ułatwia nam korygowanie zgryzu. Stosujemy nowoczesne oraz skuteczne rozwiązania i w ten sposób jesteśmy wstanie spełnić oczekiwania każdego naszego pacjenta. Wykwalifikowany personel to kolejny nasz atut.
Nie czekaj więc dłużej i umów się na wizytę do ortodonty, który Tobie pomoże być dumnym ze swojego uśmiechu i śmiać się częściej. Zapewniamy Tobie profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie w miłej atmosferze. Sprawimy, że przez czas leczenia w naszym gabinecie będziesz czuć się jak w domu, a po zdjęciu aparatu ortodontycznego z przyjemnością spojrzysz w lustro.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364