Katalog firm

Orthovision

Klinika OrthoVision to nowoczesne centrum ortodontyczno-stomatologiczne z siedzibą w Warszawie. Ofertę kieruje zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Świadczy usługi z zakresu profilaktyki i diagnostyki, protetyki i stomatologii estetycznej, ortodoncji i nie tylko. Zapewnia profesjonalną obsługę i bezstresową atmosferę.

Stomatologia

Wizyta u dentysty mrozi krew w żyłach - tak powiedzą ci mniej odważni pacjenci. Boją się bólu, ale niepotrzebnie. Bo strach ma wielkie oczy. W obecnych czasach nowoczesne gabinety są bowiem tak wyposażone, a technologia tak rozwinięta, że borowanie czy wyrywanie zęba prawie nic nie boli.
Szczególnie, gdy ubytek nie jest duży, a próchnica nie rozwinęła się jeszcze w pełni. Profesjonalne i bezpieczne usługi dentystyczne, które są przeznaczone dla osób w każdym wieku, oferuje przyjazne, pachnące miętą, centrum OrthoVision na warszawskiej Woli. Tam empatyczny i doświadczony stomatolog Warszawa Wola pomoże uleczyć zęby i sprawić, że uśmiech zagości na twarzy pacjenta. Zakres usług jest na wysokim poziomie i bardzo szeroki: od profilaktyki, diagnostyki, dziecięcej, po protetykę, chirurgię stomatologiczną, implantologię i endodoncję (słynne leczenie kanałowe).
Wchodząc na stronę: www.orthovision.pl, można się dowiedzieć, że otrzyma się indywidualny plan leczenia oraz gwarancję opieki osobistego lekarza prowadzącego, który zadba o stan zdrowia całej jamy ustnej. Dopiero po zbadaniu i konsultacji z innymi specjalistami ustali on plan leczenia, a także wyceni koszty. W Orthovision możliwa jest też naprawa wad zgryzu poprzez aparaty ortodontyczne (stomatologia estetyczna).

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364