Katalog firm

Kategorie


Orthovision

Klinika OrthoVision to nowoczesne centrum ortodontyczno-stomatologiczne z siedzibą w Warszawie. Ofertę kieruje zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Świadczy usługi z zakresu profilaktyki i diagnostyki, protetyki i stomatologii estetycznej, ortodoncji i nie tylko. Zapewnia profesjonalną obsługę i bezstresową atmosferę.

Wybielanie zębów

Dbasz o swoje uzębienie i zależy Tobie na tym, żeby zawsze mieć piękny uśmiech? Chcesz, aby Twoje zęby były nie tylko zdrowe, ale również olśniewająco białe? Skorzystaj więc z naszej oferty!
W naszym profesjonalnym centrum stomatologicznym wybielanie zębów Warszawa Żoliborz to sama przyjemność. Przekonaj się o tym osobiście! U nas szybko umówisz się na wizytę, a usługa zostanie przeprowadzona profesjonalnie. W naszych gabinetach korzystamy z nowoczesnej technologii i materiałów. Dbamy o naszych pacjentów i sprawiamy, że uśmiechają się oni szeroko każdego dnia.
Jeżeli wizyta u stomatologa kojarzy się Tobie ze specyficznym zapachem, to musisz koniecznie nas odwiedzić. Już od samego wejścia poczujesz uspokajającą woń mięty, która wpłynie korzystnie na Twoje samopoczucie.
Oferujemy naszym pacjentom miejsce, w którym mogą czuć się swobodnie. Dbamy o to, żeby wszystkie wizyty przebiegały w przyjemnej atmosferze i oczywiście zależy nam na wysokiej jakości oferowanych przez nas usług. Cały czas się rozwijamy, żeby sprostać oczekiwaniom każdego klienta.

Kontakt

Ulica: Wyszyńskiego 5

Kod: 01-015

Miejscowość: Warszawa

https://www.orthovision.pl/

E-mail: stomatologia@orthovision.pl

Tel.: 514247364