Katalog firm

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to prywatna placówka specjalizująca się w ortopedii, traumatologii i ortopedii dziecięcej, ale nie tylko. Zapewnia również opiekę medyczną w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, kardiologii czy alergologii. Dysponuje szeroką ofertą badań laboratoryjnych. Świadczy usługi dla mieszkańców Warszawy i Płocka.

Androlog

Wizyta u specjalisty nie musi wiązać się ze stresem i długotrwałym oczekiwaniem w kolejce. Lekarze pracujący w naszej klinice dostępni są dla pacjentów w stosunkowo krótkich terminach, oferując szeroki zakres usług medycznych.
Lekarz androlog Warszawa, który zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem zaburzeń męskiego układu płciowego, to jeden ze specjalistów, do którego zazwyczaj bardzo trudno się dostać. Mężczyźni z problemami natury intymnej zmuszeni są długo zmagać się z dolegliwościami w samotności, zanim będą mieli możliwość skorzystania z fachowej pomocy medycznej. Nasi lekarze są bardzo otwarci na pacjentów, szybko i sprawnie realizując usługi.
Zapisz się do nas, a zostaniesz przyjęty bez zbędnej zwłoki i profesjonalnie zdiagnozowany. Jeśli masz problemy z męskimi narządami płciowymi, nie krępuj się opowiedzieć o tym medykowi. Lekarz jest po to, by wysłuchać pomóc w kłopotach zdrowotnych. Traktujemy każdego pacjenta z należytą atencją i pomagamy pozbyć się nawet najbardziej wstydliwych kłopotów zdrowotnych.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520