Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to prywatna placówka specjalizująca się w ortopedii, traumatologii i ortopedii dziecięcej, ale nie tylko. Zapewnia również opiekę medyczną w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, kardiologii czy alergologii. Dysponuje szeroką ofertą badań laboratoryjnych. Świadczy usługi dla mieszkańców Warszawy i Płocka.

Badanie krwi

Regularne badanie krwi Warszawa pozwala uzyskać pewność, że stan zdrowia pozostaje w normie i w organizmie nie dzieje się nic niepokojącego. I choć badania podstawowe takie jak morfologia można wykonywać w publicznych ośrodkach zdrowia, zazwyczaj wymaga to skierowania.
Dlatego też dużo osób woli korzystać z usług prywatnych placówek medycznych. Wśród nich jest OrtoGo, które ma swoje placówki w Płocku, a także i w Warszawie. W obu miastach OrtoGo cieszy się świetną opinią i zawsze zapewnia wysoki standard usług medycznych. Znane jest przede wszystkim z tego, że w OrtoGo wykonywanych jest wiele innowacyjnych zabiegów ortopedycznych. Jednakże centrum to ma bardzo kompleksową ofertę.
Pracują tam specjaliści z różnych dziedzin medycznych, a także istnieje sprzęt, który pozwala na wykonanie pełnej diagnostyki. Wiele ze świadczonych tam usług jest dostępnych w bardzo rozsądnych cenach. Centrum medyczne OrtoGo jest zatem placówką, z której powinien skorzystać każdy, kto pragnie sprawdzić swój stan zdrowia.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520