Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to prywatna placówka specjalizująca się w ortopedii, traumatologii i ortopedii dziecięcej, ale nie tylko. Zapewnia również opiekę medyczną w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, kardiologii czy alergologii. Dysponuje szeroką ofertą badań laboratoryjnych. Świadczy usługi dla mieszkańców Warszawy i Płocka.

Endokrynolog dziecięcy

Gdy dziecko wolniej rośnie od innych dzieci i na odwrót, gdy wystąpią zaburzenia wagi u dziecka, czyli nadmierny lub niewielki apetyt, gdy zauważymy nadmierne owłosienie u dziecka, trądzik i nadmierne wydzielanie gruczołów potowych, ma silne zaburzenia nastroju, problemy z pamięcią, płaczliwość oraz problemy z miesiączką, wypadanie włosów/łysienie u dziecka, w naszej głowie powinna zapalić się lampka : pora na lekarza!
Kim jest endokrynolog dziecięcy Warszawa? To specjalista zajmujący się diagnostyką i leczeniem zaburzeniami gospodarki hormonalnej u dzieci i młodzieży. Endokrynologia dziecięca zajmuje się wykrywaniem nieprawidłowości w funkcjonowaniu gruczołów wydzielania wewnętrznego: tarczycy, podwzgórza, nadnerczy, gonad, przysadki i przytarczyc.
Dzieci rozwijają się i dorastają w różnym tempie, więc zawsze będą występować między nimi pewne odstępstwa w porównaniu do rówieśników. Jednak gdy zauważysz rażące odstępstwa, nie czekaj. Zaufaj nam i zgłoś się do Ortogo już dziś! Pomożemy Ci w drodze leczenia Twojego dziecka.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520