Katalog firm

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to prywatna placówka specjalizująca się w ortopedii, traumatologii i ortopedii dziecięcej, ale nie tylko. Zapewnia również opiekę medyczną w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, kardiologii czy alergologii. Dysponuje szeroką ofertą badań laboratoryjnych. Świadczy usługi dla mieszkańców Warszawy i Płocka.

Leczenie kontuzji

Leczenie ortopedyczne to bardzo złożony proces, który wymaga profesjonalnych konsultacji lekarskich z doświadczonymi specjalistami. Co więcej, zdecydowana większość tego typu schorzeń ma charakter postępujący. Oznacza to, że pomoc jest potrzebna tu jak najszybciej!
Świadczona prywatnie ortopedia opiera się na szeregu świadczeń medycznych, dzięki którym można poczuć istotną poprawę w poruszaniu się. Mowa tu zwłaszcza o osobach starszych (np. cierpiących na choroby zwyrodnieniowe), jak i o osobach dochodzących do siebie np. po kontuzji.
Zespół placówek medycznych Ortogo to niepubliczny podmiot leczniczy, który składa się z wielu doświadczonych specjalistów z zakresu ortopedii i nie tylko. Ich kompleksowa (i szybka) pomoc pomoże każdemu, kto chce poczuć się lepiej i wrócić do dawnej aktywności fizycznej. Dzięki Ortogo, kompleksowe leczenie zachowawcze, a także leczenie kontuzji, może wejść na zupełnie nowy poziom. Czas skorzystać ze świadczeń zdrowotnych, dzięki którym pomoc nadejdzie szybciej niż mogłoby się to wydawać.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520