Katalog firm

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to prywatna placówka specjalizująca się w ortopedii, traumatologii i ortopedii dziecięcej, ale nie tylko. Zapewnia również opiekę medyczną w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, kardiologii czy alergologii. Dysponuje szeroką ofertą badań laboratoryjnych. Świadczy usługi dla mieszkańców Warszawy i Płocka.

Leczenie stawów biodrowych

Zapraszamy do zapoznania sie z ofertą prywatnej kliniki OrtoGo Centrum Medyczne. Oferuje szeroką gamę świadczeń medycznych. Realizuje konsultacje z zakresu kilkunastu specjalizacji, między innymi takich jak: ortopedia i traumatologia, neurochirurgia, reumatologia oraz konsultacje w zakresie poradni psychologicznej.
Pacjenci mogą również skorzystać z rozbudowanej oferty fizjoterapeutycznej, która oprócz ćwiczeń z rehabilitantem zawiera również możliwość skorzystania ze specjalistycznej aparatury do elektroterapii, terapii ultradźwiękowej oraz zabiegów wykonywanych z użyciem masażera pistoletowego. Leczenie stawów biodrowych, zwyrodnień kręgosłupa, urazów kończyn górnych i dolnych często zwiazane jest z zabiegami rehabilitacyjnymi, które pomagają pacjentom w walce z bólem i powrocie do sprawnego funkcjonowania całego organizmu.
Innowacyjna metoda leczenia zwyrodnień stawów jest terapia Orthokine, w której pacjentowi podawany jest autologiczny materiał, przygotowany z jego krwi obwodowej.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520