Katalog firm

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to prywatna placówka specjalizująca się w ortopedii, traumatologii i ortopedii dziecięcej, ale nie tylko. Zapewnia również opiekę medyczną w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, kardiologii czy alergologii. Dysponuje szeroką ofertą badań laboratoryjnych. Świadczy usługi dla mieszkańców Warszawy i Płocka.

Neurochirurg

Lekarz neurochirurg Warszawa pracujący w Ortogo to specjalista medyczny, który przeprowadza operacje na mózgu i układzie nerwowym. Neurochirurdzy z Ortogo są odpowiedzialni za diagnozowanie schorzeń neurologicznych, takich jak nowotwory, epilepsja i urazy. Odgrywają również ważną rolę w leczeniu tych schorzeń.
Neurochirurdzy są istotną częścią systemu opieki zdrowotnej. Odpowiadają za wykonywanie zabiegów chirurgicznych, które mogą ratować życie, ale muszą też radzić sobie z dużą presją. Neurochirurdzy mogą używać minimalnie inwazyjnych technik do wykonywania operacji na mózgu i układzie nerwowym bez konieczności otwierania czaszki lub uszkadzania innych tkanek. Neurochirurdzy zatrudnieni w Ortogo to zawodowi to specjalność chirurgów, którzy przeszli dodatkowe szkolenie w zakresie wykonywania zabiegów na mózgu.
Neurochirurdzy, których zatrudniamy w Ortogo są szkoleni w operowaniu mózgu, rdzenia kręgowego i nerwów obwodowych. Często współpracują z innymi specjalistami, takimi jak radiolodzy, pielęgniarki i anestezjolodzy. Neurochirurgia to specjalność chirurgiczna zajmująca się profilaktyką, diagnostyką, leczeniem i rehabilitacją schorzeń ośrodkowego układu nerwowego i jego struktur obwodowych.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520