Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to prywatna placówka specjalizująca się w ortopedii, traumatologii i ortopedii dziecięcej, ale nie tylko. Zapewnia również opiekę medyczną w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, kardiologii czy alergologii. Dysponuje szeroką ofertą badań laboratoryjnych. Świadczy usługi dla mieszkańców Warszawy i Płocka.

Ortopeda

Centrum Medyczne OrtoGo oferuje kompleksowe świadczenia z zakresu profilaktyki, diagnostyki oraz leczenia schorzeń narządu ruchu. Lekarz ortopeda Warszawa prowadzi konsultacje w zakresie wykrywania i korekcji wad postawy, a także wdraża nowoczesne metody leczenia wszelkich chorób układu ruchu, w tym także wad wrodzonych.
Doświadczony specjalista ortopedii, we współpracy z traumatologiem, neurologiem czy rehabilitantami - pracuje z pacjentami po wszelkich urazach, kontuzjach oraz wypadkach. W naszej poradni ortopedycznej możesz m.in. zdjąć/założyć opatrunek gipsowy, dobrać ortezę, gorset, stabilizator lub inny rodzaj zaopatrzenia ortopedycznego, poddać się wybranym zabiegom ambulatoryjnym.
Jeśli doskwiera Ci przewlekły ból kręgosłupa, masz zmiany zwyrodnieniowe w stawach i więzadłach, wymagające korekty wady postawy - powinieneś umówić się na wizytę do ortopedy. Dolegliwości układu ruchu z czasem pogłębiają się i coraz bardziej utrudniają normalne funkcjonowanie. Nie musisz żyć z bólem pleców czy stawów! - Czas zadbać o swoje zdrowie i komfort życia!

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520