Katalog firm

Kategorie


OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to prywatna placówka specjalizująca się w ortopedii, traumatologii i ortopedii dziecięcej, ale nie tylko. Zapewnia również opiekę medyczną w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, kardiologii czy alergologii. Dysponuje szeroką ofertą badań laboratoryjnych. Świadczy usługi dla mieszkańców Warszawy i Płocka.

Psycholog

Ortogo to eksperci, którzy pomagają ludziom na różne sposoby. Mogą udzielać porad, uczyć ludzi, jak radzić sobie z lękiem lub depresją, a nawet pomóc im przezwyciężyć fobie. Rolą psychologa pracującego w Ortogo jest zidentyfikowanie pierwotnej przyczyny problemu i zapewnienie jego rozwiązań.
Obejmuje to pomoc osobom z problemami seksualnymi, problemami ze zdrowiem psychicznym i wychodzeniem z uzależnienia. Psychologia to nauka, która istnieje od wieków, ale dopiero niedawno mogła wnieść znaczący wkład w opiekę nad zdrowiem psychicznym.
Lekarz psycholog Płock, którego spotkasz w Ortogo to profesjonalista, który swoją wiedzę i umiejętności wykorzystuje do pomocy osobom z problemami psychicznymi i emocjonalnymi. Są przeszkoleni w zakresie różnych technik, aby pomóc pacjentom zrozumieć ich problemy, poradzić sobie z nimi i poprawić jakość życia. Zapotrzebowanie na psychologów będzie napędzane przez starzejącą się populację, zwiększoną świadomość na temat zdrowia psychicznego i jego wpływu na społeczeństwo oraz potrzebę większej liczby terapii dostosowanych do potrzeb poszczególnych osób.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520