Katalog firm

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to prywatna placówka specjalizująca się w ortopedii, traumatologii i ortopedii dziecięcej, ale nie tylko. Zapewnia również opiekę medyczną w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, kardiologii czy alergologii. Dysponuje szeroką ofertą badań laboratoryjnych. Świadczy usługi dla mieszkańców Warszawy i Płocka.

Reumatolog

Bóle stawów i mięśni, obrzęki stawów, a nawet suchość oczu i brak łez, wszystkie te objawy mogą świadczyć o nieprawidłowościach w zakresie reumatolog Warszawa ludzkiego organizmu. Objawów tych nie należy lekceważyć, a długo utrzymujące się powinny być w sposób szczególny poddane opiece lekarskiej.
Reumatolog zajmuje się profilaktyką, diagnostyką oraz leczeniem chorób reumatycznych. Choć początkowo mogą wydawać się nam one niegroźne, należy pamiętać, iż choroby reumatyczne charakteryzują się swoją systematycznością. Oznacza to, iż choć początkowo dają lekkie objawy, z czasem mogą one przybierać na sile, by przenosić się na kolejne narządy i w coraz większym stopniu ograniczać ich wydolność. Tym ważniejsza jest odpowiednia profilaktyka i diagnostyka.
W Centrum Medycznym OrtoGo pacjenci z bólami reumatycznymi mają zapewnioną najlepszą opiekę medyczną. Zespół doskonale wykwalifikowanych specjalistów czuwa nad zdrowiem wielu osób, by przez badania i wdrożone leczenie poprawić ich sprawność oraz zdrowie.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520