Katalog firm

OrtoGo

Centrum Medyczne OrtoGo to prywatna placówka specjalizująca się w ortopedii, traumatologii i ortopedii dziecięcej, ale nie tylko. Zapewnia również opiekę medyczną w zakresie chirurgii ogólnej i naczyniowej, kardiologii czy alergologii. Dysponuje szeroką ofertą badań laboratoryjnych. Świadczy usługi dla mieszkańców Warszawy i Płocka.

Usg jamy brzusznej

Dobrze wykonane USG jamy brzusznej Płock może być badaniem, które pomaga w zdiagnozowaniu licznych chorób. Jest wykonywane zarówno w placówkach publicznych, jak i prywatnych. Wiadomo jednak, że lepszą opiekę można zazwyczaj otrzymać w prywatnych centrach medycznych.
OrtoGo jest świetnym wyborem dla każdego mieszkańca Warszawy i Płocka. Ta sieć centrów medycznych oferuje swoje usługi już od lat i nieustannie dba o poszerzanie swojej oferty. Dzięki temu w centrum medycznym OrtoGo coraz więcej pacjentów może otrzymać pomoc medyczną jakiej szuka.
W OrtoGo pracują lekarze specjaliści z dziesiątek dziedzin, w tym kardiologii, ortopedii, endokrynologii i urologii. Wykonywane są także różnego rodzaju zabiegi i badania diagnostyczne, począwszy od badań krwi, a skończywszy na USG jamy brzusznej. Ceny są bardzo rozsądne, a obsługa dla każdego pacjenta przyjemna. Dzięki temu każda wizyta w centrum medycznym OrtoGo zawsze przebiega w bardzo komfortowej atmosferze, którą mile wspomina się przez długi czas.

Kontakt

Ulica: Wiatraczna 25 lok. U2

Kod: 04-384

Miejscowość: Warszawa

https://ortogo.pl/

E-mail:

Tel.: 221004520