Katalog firm

Zarządca Piotr Michalski

Firma zarządzająca nieruchomościami Piotr Michalski świadczy kompleksowe usługi dla wspólnot mieszkaniowych, kamienic oraz obiektów komercyjnych tj. centra handlowe czy pawilony. Korzyściami dla klientów firmy będzie wzrost dochodowości nieruchomości, poprzez profesjonalny zarząd, nadzór nad inwestycjami i remontami oraz prowadzenie obsługi księgowej.

Administrowanie nieruchomościami

Każdy właściciel nieruchomości ma za zadanie wypełnianie wielu obowiązków. Często wymaga to spędzenia nad tym dużej ilości czasu. Dlatego też znacznie lepszym pomysłem może okazać się administrowanie nieruchomościami Łódź z pomocą doświadczonego zarządcy.
W Łodzi takim zarządcą jest Piotr Michalski, który ma wieloletnie doświadczenie w swojej branży. Jego firma Administrator Łódź na co dzień sprawuje opiekę nad dziesiątkami nieruchomości, położonych na całym terenie miasta Łódź. Często są to nieruchomości prywatne, czyli przede wszystkim mieszkania i apartamenty. Jednakże Administrator Łódź współpracuje także ze wspólnotami mieszkaniowymi. Oferuje im pełne wsparcie, które pozwala na to, aby wszystkie nieruchomości należące do wspólnoty były profesjonalnie zarządzane.
Administrator Piotr Michalski ma świetną opinię wśród swoich klientów, co dodatkowo zachęca do współpracy. Dużą zaletą tej firmy jest także to, że rozsądnie wycenia ona swoje usługi. Jest to zatem najlepszy administrator nieruchomości jakiego można znaleźć w Łodzi.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 785071990


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Mam na imię Tomasz i zajmuje się graniem i prowadzeniem najróżniejszych imprez. Jeżeli chcecie zapewnić sobie znakomitą zabawę przez cała noc lub też przez całe popołudnie, to na mnie śmiało możecie l...

AZ-PLAST

AZ-PLAST oferuje Wam swoje usługi w zakresie napraw opakowań z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do siebie firmy, które na co dzień wykorzystują takie plastikowe skrzyniopalety. Już od ponad 20 lat tym s...