Katalog firm

Zarządca Piotr Michalski

Firma zarządzająca nieruchomościami Piotr Michalski świadczy kompleksowe usługi dla wspólnot mieszkaniowych, kamienic oraz obiektów komercyjnych tj. centra handlowe czy pawilony. Korzyściami dla klientów firmy będzie wzrost dochodowości nieruchomości, poprzez profesjonalny zarząd, nadzór nad inwestycjami i remontami oraz prowadzenie obsługi księgowej.

Zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi

Nieruchomości komercyjne to doskonały wybór dla każdego inwestora, któremu zależy na stałych przychodach. Jednakże podobnie jak w przypadku innych rodzajów nieruchomości, konieczne jest utrzymywanie ich w dobrym stanie i przestrzeganie prawa polskiego.
Administrator Łódź to firma, której zadaniem jest przede wszystkim zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi Łódź. W swojej ofercie posiada także administrowanie nieruchomościami prywatnymi, choć usługa ta jest rzadziej wykorzystywana. Administrator Łódź współpracuje również ze wspólnotami mieszkaniowymi. Wszyscy klienci tej firmy bardzo chwalą sobie to, jak wygląda przebieg współpracy. Zarządca ten stawia wymagania klienta na pierwszym miejsce.
Rzetelnie i profesjonalnie podchodzi do swoich obowiązków, tym samym unikając wielu utrudnień. Dlatego też gdy chodzi o zarządzanie nieruchomościami komercyjnymi, firma Administrator Łódź nie ma sobie równych. To doskonały wybór dla każdego właściciela nieruchomości, bez względu na ich rodzaj lub ogólną wartość.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 785071990


Podobne firmy

AZ-PLAST

AZ-PLAST oferuje Wam swoje usługi w zakresie napraw opakowań z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do siebie firmy, które na co dzień wykorzystują takie plastikowe skrzyniopalety. Już od ponad 20 lat tym s...

DJ Tomasz Cichocki

Mam na imię Tomasz i zajmuje się graniem i prowadzeniem najróżniejszych imprez. Jeżeli chcecie zapewnić sobie znakomitą zabawę przez cała noc lub też przez całe popołudnie, to na mnie śmiało możecie l...