Katalog firm

Kategorie


Zarządca Piotr Michalski

Firma zarządzająca nieruchomościami Piotr Michalski świadczy kompleksowe usługi dla wspólnot mieszkaniowych, kamienic oraz obiektów komercyjnych tj. centra handlowe czy pawilony. Korzyściami dla klientów firmy będzie wzrost dochodowości nieruchomości, poprzez profesjonalny zarząd, nadzór nad inwestycjami i remontami oraz prowadzenie obsługi księgowej.

Zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi

Prezentujemy Państwo profesjonalne zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą naszej firmy, która zajmuje się kompleksowo zarządzaniem wspólnotami mieszkaniowymi, wykonując swoje czynności skrupulatnie i fachowo.
Ze swojej strony gwarantujemy bezpieczeństwo zarządzanej nieruchomości Łódź, wprowadzamy w życie wszelkie plany remontowe i naprawcze, a następnie koordynujemy prace remontowe na każdym etapie, a także prowadzimy profesjonalną obsługę księgową nieruchomości. Jeżeli zdecydujecie się Państwo na zarządzanie wspólnotą mieszkaniową przez naszą firmę, zyskacie nie tylko fachowego partnera, ale również najlepszą pomoc w każdej tematyce związanej z prowadzeniem i zarządzaniem wspólnotą.
Z naszą pomocą każda spółdzielnia mieszkaniowa działa prawidłowo, a lokale mieszkaniowe czy użytkowe objęte naszym zarządzaniem, są w pełni funkcjonalne i otrzymują pomoc na każdej płaszczyźnie zarządzania. Powierz zarządzanie wspólnotami mieszkaniowymi naszej firmie i zyskaj profesjonalnego partnera w swojej spółdzielni.

Kontakt

Ulica: Piotrkowska 107

Kod: 90-001

Miejscowość: Łódź

http://www.administratorlodz.pl/

E-mail: biuro@administratorlodz.pl

Tel.: 785071990


Podobne firmy

DJ Tomasz Cichocki

Mam na imię Tomasz i zajmuje się graniem i prowadzeniem najróżniejszych imprez. Jeżeli chcecie zapewnić sobie znakomitą zabawę przez cała noc lub też przez całe popołudnie, to na mnie śmiało możecie l...

AZ-PLAST

AZ-PLAST oferuje Wam swoje usługi w zakresie napraw opakowań z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do siebie firmy, które na co dzień wykorzystują takie plastikowe skrzyniopalety. Już od ponad 20 lat tym s...