Katalog firm

Sanitpol

Jeżeli potrzebne jest Państwu profesjonalne pogotowie kanalizacyjne, to koniecznie skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszych kompleksowych usług. Sanit-Pol to godna polecenia firma, która od 1991 roku oferuje usługi hydrauliczne na bardzo wysokim poziomie. Zapewniamy najlepsze ceny i szybki czas realizacji zleceń.

Podnośniki

Jeżeli uważają Państwo, że profesjonalne podnośniki koszowe Łódź i doświadczeni operatorzy podnośników muszą bardzo dużo kosztować, to po zapoznaniu się z ofertą firmy SanitPOL, bardzo szybko zmienią Państwo swoje dotychczasowe zdanie. Zatrudniamy wyłącznie profesjonalnych operatorów podnośników koszowych, dlatego też zawsze mamy 100% pewność, że wszystkie zadanie, które realizujemy dla Państwa są zrealizowana na najwyższym światowym poziomie.
Na rynku jest bardzo wiele profesjonalnych firm, które oferują wynajmem podnośników koszowych, ale nikt nie zaproponuje Państwu tak korzystnych warunków i tak atrakcyjnych cen jak my. Zapewniamy fachowy wynajem podnośników dźwigowych wraz z kompleksową obsługą operatorską do wszystkich prac wysokościowych. Nasze podnośniki doskonale sprawdzą się np. do montażu hal, wycinki drzew, zawieszania reklam, konserwacji oświetlenia, czy też do pielęgnacji zieleni. SanitPOL to rzetelna i godna polecania firma, z których usług zawsze będą Państwo w 100% zadowoleni.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 132

Kod: 90-451

Miejscowość: Łódź

http://www.sanitpol.com/

E-mail: kontakt@sanitpol.com

Tel.: 509-762-156


Podobne firmy

Saunaland

Jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się budową łaźni parowych z mozaiki szklanej, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Saunaland to producent łaźni parowych, ale nie tylko. W ofercie mamy te...