Katalog firm

Kategorie


Saunaland

Jeśli szukają Państwo firmy zajmującej się budową łaźni parowych z mozaiki szklanej, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Saunaland to producent łaźni parowych, ale nie tylko. W ofercie mamy też sauny mokre, suche i niskotemperaturowe. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, więc gwarantujemy wysoką jakość produktów.

Sauny parowe

Nasza firma to uznana marka na rynku, która z powodzeniem od wielu lat zajmuje się budowaniem wysokiej jakości saun suchych oraz mokrych, jak i łaźni parowych znajdujących się w ciężkiej zabudowie, czyli takich, które zostały wykonane w mozaice szklanej. Do realizowania swoich zadań w sposób jak najbardziej profesjonalnych zawsze wykorzystujemy materiały, urządzenia oraz akcesoria najwyższej jakości.
Pochodzą one od renomowanych szwedzkich oraz fińskich producentów: Harvia Oy oraz Tyle. Szczególną uwagę przykładamy do tego, by nasze towary spełniały wszystkie wyśrubowane normy jakościowe. Dowodem tego jest to, że wszystkie materiały używane przez nas posiadają specjalistyczne atesty oraz certyfikaty potwierdzające możliwość używania ich w budownictwie. Nasze usługi charakteryzują się kompleksowością. Świadczymy również merytoryczne doradztwo z dziedziny projektowania, montażu, czy też instruktażu.
Klienci mogą zawsze liczyć na nasz serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny wraz z zaopatrzeniem w niezbędne części oraz wymagane materiały służące do eksploatacji. Dzięki takiemu podejściu sauny Wrocław spełnią Państwa oczekiwania. Zapraszamy!

Kontakt

Ulica: Grażyny 4E

Kod: 93-309

Miejscowość: Łódź

http://www.saunaland.pl/

E-mail: saunaland@post.pl

Tel.: 607-358-022