Katalog firm

Ocular Canada oddział Gdańsk

Firma Ocular Canda świadczy najwyższej jakości usługi związane z opieką i ochroną wzroku. W salonach można również kupić doskonałej jakości produkty optyczne, takie jak okulary przeciwsłoneczne, soczewki kontaktowe, akcesoria optyczne czy soczewki okularowe. Produkowane na miejscu akcesoria zawsze wytwarzane są w oparciu o najnowsze technologie obróbki i najlepsze materiały.

Soczewki

Nie każdy lubi okulary. Ich noszenie potrafi być na dłuższą metę bardzo uciążliwe. Co więcej, okulary potrafią obniżyć poczucie własnej wartości. Należy więc zadać sobie pytanie: czy istnieje alternatywa dla tradycyjnych szkieł. Strona internetowa ocularcanada.pl oferuje swoim klientom możliwość zakupu szkieł kontaktowych. Soczewki Gdańsk stosowane w oferowanych produktach są wytwarzane przez uznane na rynku firmy optyczne takie jak Ciba Vision czy Acuvue.
Spełniają one wszelkie przepisy i normy jakości dotyczące sprzętu o zastosowaniu medycznym. W ofercie strony ocularcanada. pl znajdują się też akcesoria niezbędne do korzystania z soczewek kontaktowych. Usługa ta umożliwia zakupienie płynów dezynfekujących oraz specjalnych pojemników do przechowywania soczewek na noc. Dzięki tym akcesoriom przechowywanie szkieł kontaktowych podczas snu będzie proste i łatwe, a co więcej nie będzie niosło za sobą ryzyka uszkodzenia delikatnej soczewki. W końcu okulary nie są dla każdego. Wszyscy powinni móc zadbać o swój wzrok, bez konieczności ponoszenia uszczerbku na urodzie.

Kontakt

Ulica: Obrońców Wybrzeża 1

Kod: 80-398

Miejscowość: Gdańsk

http://ocularcanada.pl/

E-mail: oculargdansk@o2.pl

Tel.: 58 761-48-85