Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Nie każda podróż kończy się szczęśliwym dotarciem do wyznaczonego celu. Czasem zdarza się nam złapać gumę, bądź też najzwyczajniej skończy się paliwo. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest bezpośredni kontakt z naszą firmą - świadczymy kompleksową pomoc na drodze: drobne naprawy jak również holowanie pojazdu.

Pomoc drogowa w Łodzi

Awaria samochodu może przytrafić się każdemu kierowcy, a przecież nie muszą Państwo mieć przy sobie odpowiednich narzędzi, by rozwiązać problem. Co należy zrobić w takiej sytuacji? Skontaktować się z naszą firmą. Pomoc drogowa Łódź to bowiem sprawdzony i rzetelny partner. Potwierdza to już wielu kierowców, którzy skorzystali z naszej pomocy.
Pomocy - dodajmy - bardzo różnorodnej. Zdając sobie sprawę z tego, jak wiele nieszczęśliwych zdarzeń może spotkać kierowcę, przygotowaliśmy bowiem bardzo bogatą ofertę. Oprócz napraw obejmuje ona jeszcze chociażby holowanie (jeśli samochód absolutnie nie jest w stanie kontynuować jazdy) czy dowód brakującego paliwa.
Działamy zawsze w jednym celu: aby w pełni rozwiązać kłopot kierowcy lub - jeśli to niemożliwe - przynajmniej zminimalizować jego negatywne skutki. Jeśli więc chcecie Państwo być spokojni o pomoc w przypadku awarii na drodze, polecamy Państwu naszą pomoc drogową. Zapraszamy również na naszą stronę internetową www.pomocdrogowa-a1-a2.pl.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673