Katalog firm

Kategorie


SOS Krzysztof Wojciechowski

Nie każda podróż kończy się szczęśliwym dotarciem do wyznaczonego celu. Czasem zdarza się nam złapać gumę, bądź też najzwyczajniej skończy się paliwo. Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest bezpośredni kontakt z naszą firmą - świadczymy kompleksową pomoc na drodze: drobne naprawy jak również holowanie pojazdu.

Pomoc drogowa Tuszyn

Na drodze często zdarzają się nieprzewidziane, nieprzyjemne sytuacje. Wie o tym doskonale każdy kierowca. Warto więc zawczasu wiedzieć do kogo się zwrócić w razie wypadku czy awarii samochodu. Warto mieć nasz numer telefonu przy sobie. Nasza firma świadczy profesjonalne usługi z zakresu pomocy drogowej.
Swe usługi oferujemy na terenie całego województwa łódzkiego, również na łódzkim odcinku autostrady A1 i A2. Pomoc drogowa Tuszyn działa całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Niezależnie więc od pory dnia czy nocy, zawsze możesz do nas zadzwonić. Przyjedziemy najszybciej jak to możliwe i pomożemy Ci uporać się z problemem. Niezależnie czy będzie to kwestia wymiany opony, czy dowozu paliwa, przyjedziemy i pomożemy. W razie wystąpienia poważniejszej awarii samochodu, bądź w razie wypadku, odholujemy Twój samochód. Zrobimy to sprawnie i profesjonalnie.
Firma dysponuje nowoczesnym, zawsze sprawnym sprzętem, która pozwala na holowanie zarówno samochodów osobowych jak i dostawczych czy ciężarowych. Więcej informacji dotyczących usług firmy można znaleźć na stronie http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/pomoc-drogowa-tuszyn/.

Kontakt

Ulica:

Kod:

Miejscowość:

http://pomocdrogowa-a1-a2.pl/

E-mail:

Tel.: 504-855-673