Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów osobowych ST Rentcar posiada w swojej ofercie duży wybór samochodów osobowych. Każdy z samochodów jest sprawny technicznie oraz zadbany pod względem czystości. Formalności w naszej firmie zajmują nie więcej niż 5 minut a w ramach gratisu oferujemy np: wypożyczenie wraz z samochodem fotelika samochodowego. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.

Holowanie

Gdy samochód ulegnie awarii i nie jest w stanie ruszyć z drogi, konieczne jest wezwanie pomocy drogowej, która zapewni holowanie Łódź do wybranego warsztatu. W Łodzi takie usługi świadczy firma ST Rentcar. Jest to dobrze znana wypożyczalnia samochodów, która od pewnego czasu zajmuje się także pomocą drogową.
Holowanie zapewniane przez ST Rentcar jest wykonywane jak najszybciej to możliwie po odebraniu zgłoszenia. Dzięki temu każdy kierowca może oszczędzić sobie dużo nerwów, wiedząc że jego samochód szybko trafi do naprawy. Jednocześnie ST Rentcar umożliwia wypożyczenie auta zastępczego, zatem klient nigdy nie pozostaje bez środka transportu.
Wszystkie wykonywane przez ST Rentcar usługi są bardzo rozsądnie wycenione. Jest to zaleta, którą doceniło wielu klientów w przeszłości. Z chęcią polecają oni pomoc tej firmy, zawsze zachwalając wysoki standard obsługi na jaki może tam liczyć każdy klient. ST Rentcar wciąż się rozwija i tym samym oferuje swoim klientom coraz więcej. Jest to zatem pomoc drogowa, po którą warto zadzwonić.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800