Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów osobowych ST Rentcar posiada w swojej ofercie duży wybór samochodów osobowych. Każdy z samochodów jest sprawny technicznie oraz zadbany pod względem czystości. Formalności w naszej firmie zajmują nie więcej niż 5 minut a w ramach gratisu oferujemy np: wypożyczenie wraz z samochodem fotelika samochodowego. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.

Laweta

Najtańsza w internecie wypożyczalnie samochodów, posiadająca bogatą i urozmaiconą ofertę dla swoich stałych jak i też nowych klientów, którzy zdecydowali się na wypożyczenie auta niezawodnego, w dobrej marce i stanie, nie wymagającego napraw, poleca swoje niezawodne usługi transportowe.
Zaopatrujemy swojego klienta również w samochody typu laweta Łódź, służące do przewozu samych aut, z punktu A do punktu B, na terenie całej Polski. Oferujemy dodatkową, płatną pomocy w sytuacjach groźnych kraks i wypadków drogowych. Na rynku istniejemy na tyle długo, by mogli nam państwo zaufać co do rzetelności oferowanych usług, terminów zawartych transakcji jak i cen odpowiednio dobranych do ofert wypożyczanych przez nas samochodów.
Proponowane przez firmę ST Rentcar samochody transit firmy Ford, są sprawdzonym w branży samochodem przewozowym i transportowym, posiadającym dobrej jakości lawety, chwalone zarówno przez doświadczonych kierowców jak i zwykłych użytkowników. Producent wyposażył je w masywny, antypoślizgowy panel, na którym łatwo zaczepimy przewożone auto.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800