Katalog firm

ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów osobowych ST Rentcar posiada w swojej ofercie duży wybór samochodów osobowych. Każdy z samochodów jest sprawny technicznie oraz zadbany pod względem czystości. Formalności w naszej firmie zajmują nie więcej niż 5 minut a w ramach gratisu oferujemy np: wypożyczenie wraz z samochodem fotelika samochodowego. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.

Wynajem samochodów osobowych

Najtańsza w Łodzi wypożyczalnia samochodów Łódź proponuje klientom szereg różnych pojazdów przy minimum formalności. Dla firmy są istotne: czas i pieniądz osób chcących wypożyczyć samochód oraz ich zadowolenie. Wszystkie zasady współpracy są jasne i w sposób przejrzysty podane na stronie. W przypadku dalszych wątpliwości, pracownik chętnie odpowiada na dodatkowe pytania drogą telefoniczną. Możesz również sprawdzić na stronie https://pozyczwoz.pl/.
Wygoda klienta to podstawa, dlatego więc wypożyczalnia stawia na przejrzystość, minimum formalności i szeroki wybór aut. dzięki temu, każdy klient może liczyć na komfortowe przemieszczanie się po mieście. Wystarczy zajrzeć na stronę firmy, wybrać samochód i skontaktować się z wypożyczalnią. Jeśli klient zdecyduje się na wynajem długoterminowy, może liczyć na dogodne rabaty.
Wypożyczalnia proponuje też inne usługi - np. holowanie i lawetowanie pojazdów oraz auta zastępcze z OC sprawców. Dotychczasowi klienci chwalą sobie współpracę i przyznają, że ta konkretna wypożyczalnia samochodów to strzał w dziesiątkę.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800