Katalog firm

Kategorie


ST Rentcar

Wypożyczalnia samochodów osobowych ST Rentcar posiada w swojej ofercie duży wybór samochodów osobowych. Każdy z samochodów jest sprawny technicznie oraz zadbany pod względem czystości. Formalności w naszej firmie zajmują nie więcej niż 5 minut a w ramach gratisu oferujemy np: wypożyczenie wraz z samochodem fotelika samochodowego. Więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej.

Auto zastępcze z oc sprawcy

Wypożyczalnia samochodów ST Rentcar znajduje się w Łodzi. Działa w branży od wielu lat, oferując szeroki zakres usług dla klientów prywatnych i biznesowych z Łodzi i okolic. Zapewnia minimum formalności i profesjonalną obsługę przez całą dobę, przez 7 dni w tygodniu.
Umożliwia wynajem krótko- lub długoterminowy samochodów różnych marek z każdego segmentu klasyfikacji. Dysponuje zarówno autami miejskimi, jak i limuzynami czy 9-osobowymi busami. Nie pobiera opłat wstępnych, gwarantując przystępne ceny i atrakcyjne rabaty dla stałych klientów. Prowadząc auto-pomoc drogową, zajmuje się holowaniem, lawetowaniem i transportem pojazdów na terenie kraju. W odpowiedzi na potrzeby klientów po kolizjach drogowych oferuje auto zastępcze z OC sprawcy Łódź z opcją wynajmu bezgotówkowego.
Dzięki współpracy z ubezpieczalniami samochodów pomaga w załatwieniu wszystkich formalności w tym zakresie. Z auta zastępczego można korzystać na terenie całej UE, bez limitu kilometrów. W zakres usług wchodzi podstawienie i odbiór pojazdu.

Kontakt

Ulica: Jagienki 30

Kod: 91-001

Miejscowość: Łódź

https://pozyczwoz.pl/

E-mail: biuro@pozyczwoz.pl

Tel.: 500692800