Katalog firm

MS Meble

MS-meble to znak, że zakupicie u nas najlepsze i najbardziej dopasowane meble do swojej kuchni. Specjalnie dla Was zaprojektujemy takie meble, które będą się idealnie komponowały w Waszym wnętrzu. Wszystko będzie idealnie przylegało do ścian. Oferujemy Wam kompleksową obsługę w naszym sklepie meblowym.

Szafy

Zapraszamy Państwa do znakomitej firmy MS Meble. Świadczymy dla Państwa usługi w zakresie projektowania mebli. Szafy na zamówienie to właśnie my. Warto zwrócić uwagę na naszą firmę i przyjechać do nas aby na własne oczy przekonać się jakie piękne robimy meble. Wiemy, że czasem ciężko dobrać coś dla siebie ze sklepów meblowych, które posiadają gotowe modele mebli. My Wam chętnie pomożemy w tym temacie. Chętnie wysłuchamy Państwa oczekiwań. I pomożemy je w całości spełnić. Oferujemy Państwu dokładny pomiar i projektowanie szaf. Nie ważne czy potrzebujecie małe czy duże meble. My zaprojektujemy szafy na każdy wymiar. Wszystko będziecie mieli dokładnie dopasowane i dobrane. Chcecie mieć meble w nowoczesnym stylu? A może lubicie bardziej antyczny wygląd mieszkania? Dostosujemy się do Państwa oczekiwań. Cały projekt przeprowadzimy od samego początku do końca. Warto zatem przyjść do naszej firmy. Oferujemy Państwo nasze usługi w bardzo konkurencyjnych cenach w stosunku do innych firm. Sprawdź nasze realizacje na stronie http://meblems.com/szafy-na-zamowienie.htm.

Kontakt

Ulica: Spółdzielców 13A

Kod: 11-100

Miejscowość: Lidzbark Warmiński

http://meblems.com/

E-mail:

Tel.: 797-210-910


Podobne firmy

Koncept Studio

Odmień wygląd swojego mieszkania poprzez zmianę aranżacji mebli. Oferujemy Państwu wysokiej jakości meble na indywidualne zamówienie naszych klientów. Zapraszamy do zapozania się z naszymi gotowymi re...