Katalog firm

Kategorie


Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki siedzibą w Bytomiu zapewnia profesjonalną opiekę medyczną mieszkańcom miasta i okolic. Świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ale nie tylko. W jej ramach działają liczne poradnie specjalistyczne i pracownie, punkt pobrań materiału do badań i laboratorium analityczne.

Pomoc psychologiczna

Mieszkańcy Bytomia szukający pomocy psychologicznej, znajdą ją w Przychodni Lekarskiej Szombierki. Funkcjonuje ona od 2009 roku jako Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Wielu doświadczonych psychiatrów tam zatrudnionych udzieli wsparcia i przygotuje odpowiednią terapię, z której mogą skorzystać zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe.Nasz psycholog Bytom dostosuje odpowiednią terapię.
Pomoc psychologiczna młodzieży w różnym wieku jest bezpłatna. Odbywa się w trybie ambulatoryjnym oraz środowiskowym, m.in. w formie: diagnoz psychologicznych, psychoterapii indywidualnych, grupowych i rodzinnych. Wszyscy młodzi pacjenci z zaburzeniami lękowymi, mający obniżony nastrój, stany depresyjne i niską samoocenę po skorzystaniu z usług przychodni, odzyskają uśmiech na twarzy. Na stronie: przychodniaszombierki.pl można przeczytać, że rejestracja telefoniczna trwa od godziny 8:00 do 18:00.
Poza Poradnią Zdrowia Psychicznego, znajduje się tam wiele innych poradni, w tym m.in.: stomatologiczna, ginekologiczno–położnicza (szkoła rodzenia), kardiologiczna, neurologiczna, dermatologiczna, okulistyczna, laryngologiczna i onkologiczna. Również ludzie uzależnieni od alkoholu otrzymają niezbędną pomoc.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta od lat zajmująca się psychologią i psychoterapią, do każdego ze swoich klientów podchodząca w sposób fachowy i indywidualny. Zawsze stara się pomóc, niezależnie od poziomu skomp...