Katalog firm

Kategorie


Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki siedzibą w Bytomiu zapewnia profesjonalną opiekę medyczną mieszkańcom miasta i okolic. Świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ale nie tylko. W jej ramach działają liczne poradnie specjalistyczne i pracownie, punkt pobrań materiału do badań i laboratorium analityczne.

Sesje psychoterapeutyczne

Wszystkich, mających problemy natury psychicznej, zachęcamy do skorzystania z usług naszej przychodni. Znajdziecie u nas Państwo szeroko pojętą pomoc, związaną z tego typu problemami. Jeśli jest taka potrzeba, przyjmie Was psychiatra, przy problemach psychologicznych mniejszej wagi, psychoterapeuta. Nasza pomoc nie koncentruje się tylko na pokonaniu bieżącego problemu. Oferujemy również pomoc polegającą na działaniach profilaktycznych, dzięki którym kolejne problemy natury psychologicznej, nie spowodują u Państwa zbyt dużych, negatywnych reakcji.
Warto dodać, że naszą ofertę kierujemy również do dzieci i młodzieży, jeśli więc borykacie się Państwo z problemami psychologicznymi Waszych pociech, również pomożemy. Zawsze wybieramy najskuteczniejszą technikę leczenia i działamy tak, by pomóc na trwałe. Więcej informacji dowiesz się odwiedzając naszą stronę http://przychodniaszombierki.pl/poradnia-zdrowia-psychicznego.
W naszej poradni przyjmujemy osoby ubezpieczone w NFZ. Jeśli jesteście Państwo ubezpieczeni, pomoc psychologiczna przez nas świadczona, nie będzie dla Państwa wiązać się z żadnymi kosztami. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Kontakt

Ulica: Orzegowskiej 52a

Kod: 41-900

Miejscowość: Bytom

http://przychodniaszombierki.pl/

E-mail: biuro@przychodniaszombierki.pl

Tel.: 322819794


Podobne firmy

Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta od lat zajmująca się psychologią i psychoterapią, do każdego ze swoich klientów podchodząca w sposób fachowy i indywidualny. Zawsze stara się pomóc, niezależnie od poziomu skomp...