Katalog firm

Wekownia

Żywność w słoikach to najnowszy trend, który szturmem podbił rynek. Jest to udany model biznesowy dla wielu marek i firm takich jak Wekownia. Ludzie lubią zdrowo się odżywiać, ale chcą też wygody. Ponieważ coraz więcej osób chce się zdrowo odżywiać, jedzenie w słoikach jest coraz popularniejszym trendem. Nie chodzi tylko o to, aby jedzenie wyglądało apetycznie, ale także o to, aby ludzie mogli jeść zdrowo, bez konieczności spędzania zbyt wiele czasu na przygotowywaniu i gotowaniu.

Dania wegańskie

Na dietę wegańską decyduje się coraz więcej osób. Do głównych powodów należą: niezgoda na uczestniczenie w cierpieniu zwierząt, względy ekologiczne oraz walory zdrowotne. Według specjalistów od żywienia taka dieta zapobiega bowiem takim chorobom jak: otyłość, nadciśnienie tętnicze, hiperlipidemia, cukrzyca czy nowotwory.
Aby przyniosła jednak zamierzone efekty zdrowotne musi być zbilansowana i przygotowywana ze świeżych produktów dobrej jakości. Takie dania wegańskie oferuje Wekownia, wykorzystując do ich przygotowania produkty pochodzące od lokalnych dostawców. Wekownia posiada całą gamę produktów dla wegan, m.in.:
  • wytrawne smarowidła (z fasoli, z suszonych pomidorów i orzechów nerkowca, humus),
  • smarowidła na słodko (mus jabłkowo-dyniowy, dżem z dyni, konfitura z czerwonej cebuli, marmolada pigwowa).
Dzięki tradycyjnej metodzie konserwacji oraz zespołowi odpowiedzialnemu za tworzenie weków składającemu się z łódzkich szefów kuchni oferta przypadnie do gustu każdemu smakoszowi bez względu na to, czy stosuje dietę wegańską czy nie.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jeśli szukasz gotowego pomysłu na obiad, zapoznaj sie z ofertą, jaką przygotowała dla Państwa firma Jawo. Produkujemy dania mrożone najwyższej jakości. Oferowane przez nas produkty wytwarzamy w Polsce...