Katalog firm

Wekownia

Żywność w słoikach to najnowszy trend, który szturmem podbił rynek. Jest to udany model biznesowy dla wielu marek i firm takich jak Wekownia. Ludzie lubią zdrowo się odżywiać, ale chcą też wygody. Ponieważ coraz więcej osób chce się zdrowo odżywiać, jedzenie w słoikach jest coraz popularniejszym trendem. Nie chodzi tylko o to, aby jedzenie wyglądało apetycznie, ale także o to, aby ludzie mogli jeść zdrowo, bez konieczności spędzania zbyt wiele czasu na przygotowywaniu i gotowaniu.

Konfitury na prezent

Konfitury na prezent, które znajdziecie w ofercie firmy Wekownia.pl są łatwe w transporcie, a smak może być dobrany do osoby obdarowywanej. To coś więcej niż zwykłe dżemy, które można znaleźć w lokalnym sklepie spożywczym. Wekownia oferuje produkt, który nigdy nie znajdziesz nigdzie indziej i o którego istnieniu możesz nawet nie wiedzieć!
Dżem to rodzaj konfitury na prezent powstałej z ugotowania owoców z cukrem i przyprawami. Dżemy zazwyczaj podaje się z chlebem lub tostem. Słowo „dżem” pochodzi od francuskiego czasownika jamber, co oznacza mieszać lub mieszać. Najwcześniejsze odnotowane wzmianki o dżemie w języku angielskim miały formę jamboree, która była świętem końca sezonu żniwnego w 1593 roku. Dżemy istnieją od wieków i były używane jako świetny pomysł na prezent na wiele okazji, takich jak urodziny, Dzień Ojca, Dzień Matki, Boże Narodzenie i Walentynki.
Sposobów na podarowanie idealnego prezentu jest wiele. Ale trudno znaleźć odpowiedni dla kogoś, kto ma wszystko. Konfitury z firmy Wekownia sprawdzą się tutaj wyśmienicie!

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jeśli szukasz gotowego pomysłu na obiad, zapoznaj sie z ofertą, jaką przygotowała dla Państwa firma Jawo. Produkujemy dania mrożone najwyższej jakości. Oferowane przez nas produkty wytwarzamy w Polsce...