Katalog firm

WF Adwokaci

Wróblewski Figurski Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Łodzi świadczy usługi prawne dla osób prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji publicznych z całego kraju. Jako profesjonalna kancelaria adwokacka skupia doświadczonych adwokatów z szeroką wiedzą z zakresu różnych dziedzin prawa. Zapewnia pełne zaangażowanie w każdą sprawę.

Sprawy spadkowe

Prawo do spadku po osobie bliskiej jest zawsze ustalane według konkretnych kryteriów. Choć w wielu przypadkach ustalenie tego do kogo należy dany spadek jest stosunkowo proste, w innych sytuacjach cała sprawa może stać się bardzo złożona i wymagać zarówno interwencji sądowej, jak i prawniczej. Dlatego skorzystaj z adwokat spadek Łódź.
Kancelaria Adwokacka Wróblewski Figurski działa ze swojej siedziby w Łodzi. Na co dzień zajmuje się między innymi sprawami związanymi z ustalaniem prawa do spadku i innymi aspektami prawniczymi z jakimi połączone jest uzyskanie spadku po zmarłej osobie bliskiej lub krewnym. Zakres świadczonych w tej kancelarii usług jest bardzo szeroki i bez problemu pokryje potrzeby zarówno osób prywatnych, jak i przedsiębiorstw działających w różnych branżach.
Rozsądne stawki za oferowaną obsługę prawną są zaletą, która również przysporzyła tej kancelarii szerokie grono stałych klientów. Zatem szukając kompetentnej pomocy prawnej w Łodzi lub okolicach zawsze warto trafić do Kancelarii Adwokackiej Wróblewski Figurski.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Istotą działalności kancelarii prawnych jest pomoc w pozytywnym rozwiązywaniu problemów. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia sprawną obsługę procesów oraz profesjonalne doradztwo prawne. Świadczone us...

Adwokat Migus

Kancelaria Adwokacka Maciej Migus oferuje swoje usługi prawne zarówno dla podmiotów prawnych, jak i osób fizycznych. Gwarantujemy jasne warunki współpracy, profesjonalizm i dyskrecję. Oferujemy komple...