Katalog firm

Woodstock

W naszej bogatej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo najlepsze produkty przemysłowe, które mogą być wykorzystane nie tylko przez profesjonalne firmy, ale również przez klientów prywatnych. Sprawdźcie przede wszystkim nasze pilarki taśmowe oraz traki, które w swojej klasie nie mają sobie równych. Posiadamy również wspaniałe ostrzarki.

Tartaki przewoźne

Nasza firma Wood-Mizer istnieje na rynku od 1992 roku i nieustannie świadczy wysokiej jakości usługi tartaczne oraz sprzedaje traki serii LT. Zajmujemy się:
- produkcją traków serii LT,
- wytwarzaniem produktów przemysłowych do obróbki drewna,
- produkcją maszyn do obróbki drewna takich jak strugarki i rozrzynarki,
- wytwarzamy ostrzarki i szrankowniki,
- produkcją i regeneracją brzeszczotów,
- świadczeniem usług tartacznych u klienta.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy zagwarantować szybkie, sprawne i w pełni bezpieczne wykonanie usługi przecierania drewna pełnowymiarowego trakiem przewoźnym w miejscu wyznaczonym przez klienta. Nasz tartak przewoźny dzięki temu, że wyposażony jest w silnik spalinowy, który nie potrzebuje zasilania elektrycznego umożliwia pracę praktycznie w każdym miejscu. Oprócz standardowej usługi tartacznej oferujemy także ostrzenie pił.
Dzięki nowoczesnej technologii, profesjonalizmowi naszych pracowników oraz atrakcyjnym cenom, nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji.

Kontakt

Ulica: Głogowa 1

Kod: 11-041

Miejscowość: Olsztyn

http://www.woodmizer.olsztyn.pl/

E-mail: serwis@woodmizer.olsztyn.pl

Tel.: 89 527-32-25