Katalog firm

AMS Car Design

Chcecie mieć przyciemniane szyby w swoim aucie? Chcecie znaleźć najlepszych profesjonalistów? To zapraszamy do AMS Car Design. Od lat zajmujemy się sprzedażą najlepszych folii okiennych oraz ich montowaniem. Dodatkowo na wszystkie nasze usługi otrzymujecie odpowiednią gwarancję, w razie gdyby cokolwiek się zepsuło.

Wymiana szyb samochodowych

Działalność firmy AMS Car Design trwa już od dłuższego czasu i na dzień dzisiejszy można uznać tę firmę za prawdziwego lidera w swojej branży. Czym zajmuje się AMS Car Design? Otóż główną specjalizacją firmy jest sprzedaż i montaż szyb samochodowych. Jak każdy zapewne zdaje sobie sprawę, szyby samochodowe mogą łatwo ulec różnego rodzaju zniszczeniom i uszkodzeniami.
Sprawia to, że zawsze dobrze jest mieć numer kontaktowy do firmy, która zajmuje się profesjonalną wymianą starych szyb samochodowych na nowe. Poza tym w swojej ofercie AMS Car Design posiada także przyciemnianie szyb, które stopniowo zyskuje nowych fanów. Nakładanie folii na okna samochodowe wymaga pewnej ekspertyzy, dlatego też decydując się na ten zabieg zawsze dobrze jest współpracować z prawdziwym profesjonalistą.
Jeżeli jednak chodzi o szyby samochodowe Łódź i znajdująca się tam firma AMS Car Design na pewno pomogą każdemu ze swoich klientów uzyskać wymarzony efekt końcowy i cieszyć się wspaniałymi szybami samochodowymi w swoim aucie.

Kontakt

Ulica: Pojezierska 60

Kod: 94-104

Miejscowość: Łódź

http://www.przyciemniamy.com.pl/

E-mail: ciemneszyby@o2.pl

Tel.: 668-833-423