Katalog firm

Kategorie


AZ-PLAST

AZ-PLAST oferuje Wam swoje usługi w zakresie napraw opakowań z tworzyw sztucznych. Zapraszamy do siebie firmy, które na co dzień wykorzystują takie plastikowe skrzyniopalety. Już od ponad 20 lat tym się właśnie zajmujemy. Dzięki temu zdobyliśmy duże doświadczenie w zgrzewaniu i spawaniu tworzyw sztucznych.

Naprawa skrzyniopalet

Az-plast oferuje usługi w zakresie zgrzewania i spawania tworzyw sztucznych.W praktyce oznacza to podgrzewanie tworzywa do określonej temperatury, nadawanie mu plastyczności, a następnie stopienie uszkodzonych krawędzi, bez wywierania na nie nacisku. W ten sposób odbywa się na przykład naprawa skrzyniopalet plastikowych i innych opakowań z tworzyw sztucznych.
Az-plast regeneruje je na tyle skutecznie i starannie, że ich wytrzymałość nie ulega pogorszeniu. Spawanie tworzyw sztucznych wymaga zastosowania strumienia gorącego gazu. Rolę spoiwa pełnią tu pręty spawalnicze. Od ponad 20 lat firma gwarantuje swoim klientom najwyższej jakości obsługę. Wszystkie powierzone jej zlecenia są realizowane z najwyższą starannością i z zachowaniem ustalonych terminów. Firma stawia satysfakcję klienta na pierwszym miejscu.
Jest otwarta na różnego rodzaju zlecenia, a jej pracownicy dzięki wieloletniemu doświadczeniu realizują je sprawnie i bezproblemowo. Firma Az-plast działa na obszarze Ostródy i w najbliższych okolicach.

Kontakt

Ulica: Diamentowa 19

Kod: 14-100

Miejscowość: Ostróda

http://az-plast.pl/

E-mail: zenon.gnatowski@op.pl

Tel.: 602-504-192


Podobne firmy

Zarządca Piotr Michalski

Firma zarządzająca nieruchomościami Piotr Michalski świadczy kompleksowe usługi dla wspólnot mieszkaniowych, kamienic oraz obiektów komercyjnych tj. centra handlowe czy pawilony. Korzyściami dla klien...

DJ Tomasz Cichocki

Mam na imię Tomasz i zajmuje się graniem i prowadzeniem najróżniejszych imprez. Jeżeli chcecie zapewnić sobie znakomitą zabawę przez cała noc lub też przez całe popołudnie, to na mnie śmiało możecie l...