Katalog firm

WF Adwokaci

Wróblewski Figurski Adwokacka Spółka Partnerska z siedzibą w Łodzi świadczy usługi prawne dla osób prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji publicznych z całego kraju. Jako profesjonalna kancelaria adwokacka skupia doświadczonych adwokatów z szeroką wiedzą z zakresu różnych dziedzin prawa. Zapewnia pełne zaangażowanie w każdą sprawę.

Pomoc prawna

Kancelaria Wróblewski i Figurski w siedzibą w Łodzi świadczy pomoc prawną na terenie całego kraju. Jej właściciele należą do Izby Adwokackiej, a swoje usługi kierują nie tylko do osób indywidualnych, ale również do podmiotów gospodarczych oraz instytucji publicznych o czym możesz dowiedzieć się odwiedzając stronę https://wf-adwokaci.pl/.
Wchodząc na stronę wf-adwokaci.pl, klient otrzymuje pomoc tak, aby była ona dopasowana do jego potrzeb i sytuacji. Współpracując z notariuszami i komornikami, Kancelaria zajmuje się np. sporządzaniem opinii prawnych i umów. Adwokat będzie reprezentował klienta przed sądami oraz organami władzy publicznej. Oferta może być zarówno stała, jak i doraźna - w przypadku kompleksowej obsługi dla spółek oraz osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.
Zakres usług dotyczy prawa prawa cywilnego, gospodarczego, handlowego, a nawet rodzinnego i spadkowego. Swoją życzliwą dłoń panowie Wróblewski i Figurski wyciągną też do klientów chcących mieć reprezentanta w walce o odszkodowania. Sprawy prowadzone są także w dziale prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, prawa karnego oraz transportowego.

Kontakt

Ulica: Kościuszki 24

Kod: 90-419

Miejscowość: Łódź

https://wf-adwokaci.pl/

E-mail: sekretariat@wf-adwokaci.pl

Tel.: 422394610


Podobne firmy

Adwokat Andrzej Śmigielski

Istotą działalności kancelarii prawnych jest pomoc w pozytywnym rozwiązywaniu problemów. Adwokat Andrzej Śmigielski zapewnia sprawną obsługę procesów oraz profesjonalne doradztwo prawne. Świadczone us...

Adwokat Migus

Kancelaria Adwokacka Maciej Migus oferuje swoje usługi prawne zarówno dla podmiotów prawnych, jak i osób fizycznych. Gwarantujemy jasne warunki współpracy, profesjonalizm i dyskrecję. Oferujemy komple...