Katalog firm

Elektro Klima

Jeśli szukasz nowoczesnych sposobów ochrony budynków, to z pewnością doskonale się tutaj sprawdzą wszelkiego rodzaju systemy monitoringu wraz z alarmem. Jesteśmy profesjonalną firmą, działającą na rynku od wielu lat, która specjalizuje się w tego typu instalacjach. Jeśli posiadają Państwo jakieś wątpliwości lub poszukujecie informacji, zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

Odkurzacze centralne

Oferujemy Państwu niezawodne odkurzacze centralne Elbląg w bardzo przystępnej cenie. W naszej szerokiej ofercie sprzedażowej znajdą Państwo zarówno odkurzacze centralne do domów jednorodzinnych, jak i również profesjonalne odkurzacze do apartamentów, restauracji, hoteli i wielu innych pomieszczeń użyteczności publicznej.
Wszystkim naszym klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo przy wyborze naszych odkurzaczy, najniższe ceny na rynku oraz profesjonalny serwis. W pierwszej kolejności polecamy bezobsługowe odkurzacze Split, które wśród naszych klientów cieszą się największym zainteresowaniem. Dołączcie jeszcze dziś do grona naszych zadowolonych klientów i przekonajcie się sami, że to właśnie my oferujemy najlepsze systemy centralnego odkurzania.
Zapraszamy klientów z Elbląga i pobliskich okolic. Nasze odkurzacze to doskonała propozycja przede wszystkim dla alergików, którzy mają alergie na kurz, przez co korzystanie z tradycyjnych odkurzaczy jest praktycznie niemożliwe. Pomogliśmy już wybrać odkurzacze centralne wielu rodzinom i teraz bardzo chętnie pomożemy również i Państwu.

Kontakt

Ulica: Bytomska 8

Kod: 82-300

Miejscowość: Elbląg

http://elektro-klima.com/

E-mail: elektro-klima.elblag@wp.pl

Tel.: 606-780-753