Katalog firm

Wekownia

Żywność w słoikach to najnowszy trend, który szturmem podbił rynek. Jest to udany model biznesowy dla wielu marek i firm takich jak Wekownia. Ludzie lubią zdrowo się odżywiać, ale chcą też wygody. Ponieważ coraz więcej osób chce się zdrowo odżywiać, jedzenie w słoikach jest coraz popularniejszym trendem. Nie chodzi tylko o to, aby jedzenie wyglądało apetycznie, ale także o to, aby ludzie mogli jeść zdrowo, bez konieczności spędzania zbyt wiele czasu na przygotowywaniu i gotowaniu.

Zupy w słoikach

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą gotowych zup w słoikach, które przygotowywane są ze składników najwyższej jakości pochodzących z ekologicznych upraw i hodowli. Zupy w słoikach to pomysł stworzenia gotowych dań, które wystarczy tylko podgrzać. Posiłki te sprawdzają się doskonale w podróży, są propozycją na szybki obiad lub prezent.
Gotowe zupy w słoikach są przeznaczone dla ludzi aktywnych, którzy potrzebują zdrowych i odżywczych posiłków gotowych w krótkim czasie. Zupa krem z pomidorów, krem z buraka oraz krem z dyni to produkty skomponowane przez profesjonalnych kucharzy dla osób będących na wegetariańskiej diecie. W swojej ofercie sklep oferuje także gotowe zupy wielkanocne o składzie bezmięsnym w postaci zalewajek zawierających podgrzybki i ziemniaki oraz klasyczne żurki wzbogacone wędzonym boczkiem i kiełbasą.
Wśród oferowanych wekowych zup można także odnaleźć zupę rybną z jesiotra i sandacza lub ponadczasowe flaczki wołowe. Gotowe zupy są łatwe w transporcie, dlatego można je zakupić online z dostawą do domu lub stacjonarnie w ponad 200 wybranych sklepach.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jeśli szukasz gotowego pomysłu na obiad, zapoznaj sie z ofertą, jaką przygotowała dla Państwa firma Jawo. Produkujemy dania mrożone najwyższej jakości. Oferowane przez nas produkty wytwarzamy w Polsce...