Katalog firm

Wekownia

Żywność w słoikach to najnowszy trend, który szturmem podbił rynek. Jest to udany model biznesowy dla wielu marek i firm takich jak Wekownia. Ludzie lubią zdrowo się odżywiać, ale chcą też wygody. Ponieważ coraz więcej osób chce się zdrowo odżywiać, jedzenie w słoikach jest coraz popularniejszym trendem. Nie chodzi tylko o to, aby jedzenie wyglądało apetycznie, ale także o to, aby ludzie mogli jeść zdrowo, bez konieczności spędzania zbyt wiele czasu na przygotowywaniu i gotowaniu.

Dania wegetariańskie

Nasz sklep zajmuje się sprzedażą wegetariańskich rzemieślniczych przetworów w słoikach, które są sporządzane z najwyższej klasy składników pochodzących tylko z wyselekcjonowanych upraw. Smaczne dania wegetariańskie dostępne w naszej ofercie są szybkie w przygotowaniu, dlatego też ich sprzedaż skierowana jest do osób, które cenią swój czas i zdrowie.
Gotowe dania są świetną propozycją na szybki obiad z bliskimi w domu, pracy lub na wycieczce. Gotowe weki wegetariańskie przygotowywane są według autorskich pomysłów wykwalifikowanych kucharzy oferujących dania na co dzień i od święta. Wśród świątecznych przysmaków odnaleźć można zupy zalewajki przygotowane na zakwasie żytnim z dodatkiem ziemniaków i podgrzybków, kapustę wegetariańską a'la bigos oraz kapustę z grochem.
W asortymencie sklepu odnaleźć można także pokrzepiające zupy kremy z buraka, dyni lub pomidorów. Dodatkowo w sprzedaży sklep posiada smarowidła do chleba w postaci past z czerwonej fasoli, z pomidorów i orzechów nerkowca, z ciecierzycy. Wszystkie dania wegetariańskie wykonywane są ręcznie i w krótkich seriach.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 128/134

Kod: 90-527

Miejscowość: Łódź

www: https://wekownia.pl/

E-mail: info@wekownia.pl

Tel.: 422123330


Podobne firmy

Jawo

Jeśli szukasz gotowego pomysłu na obiad, zapoznaj sie z ofertą, jaką przygotowała dla Państwa firma Jawo. Produkujemy dania mrożone najwyższej jakości. Oferowane przez nas produkty wytwarzamy w Polsce...