Katalog firm

Kategorie


Baas Panel

Firma Baaspanel oferuje Wam zakup najlepszych płyt warstwowych do lekkiej obudowy. Już od wielu lat zdobywamy zaufanie klientów, którzy chętnie kupują od nas najróżniejsze modele płyt. Zapraszamy Was do skorzystania z atrakcyjnych promocji cenowych, które znajdziecie na naszej stronie internetowej Baspanel.com.pl.

Płyty warstwowe

W 1998 roku na rynku polskim pojawiła się firma BAAS-PANEL. Rozpoczęła swoją działalność od produkcji wyrobu, który do dzisiaj stanowi podstawę oferty tej firmy. Produktem tym jest oczywiście płyta warstwowa.
Choć nie każdy zdaje sobie z tego sprawę, płyta warstwowa jest wyrobem niezwykle powszechnie używanym w budownictwie. Służy przede wszystkim do tego, aby tworzyć systemy obudowy lekkiej. W zależności od rodzaju płyty warstwowej, ma ona nieco inne właściwości i dzięki temu może być użyta w nieco innych warunkach. W BAAS-PANEL żaden klient nie może narzekać na brak wyboru. Znaleźć tam można płyty warstwowe drewnopodobne, płyty warstwowe z rdzeniem styropianowym, a także i z rdzeniem z wełny mineralnej.
Duży wybór jest jednym z powodów sukcesu firmy BAAS-PANEL. Innym są ceny za produkty tej firmy, które od lat pozostają na bardzo rozsądnym poziomie. Dlatego też jeżeli ktokolwiek szuka firmy, która jest rzetelna i zapewnia produkty wysokiej jakości to na pewno warto trafić do BAAS-PANEL.

Kontakt

Ulica: Starowiejska 49 A

Kod: 37-400

Miejscowość: Nisko

http://www.baaspanel.com.pl/

E-mail: baaspanel@baaspanel.com.pl

Tel.: 15 870-11-03