Katalog firm

M-System

Warszawa to miasto gdzie czai się na nas wiele niebezpieczeństw. Nasza firma oferuje Wam skuteczną ochronę przed wszystkimi złodziejami i kradzieżami oraz przed innymi zagrożeniami. Nasze systemy alarmowe reagują nawet na zmiany napięcia elektrycznego, wstrząsy sejsmiczne. Warto więc zaufać naszemu doskonałemu sprzętowi.

Depozytory kluczy

Każdemu kiedyś przyśnił się koszmar, w którym budzi się we własnym domu i odkrywa, że znajduje się w nim ktoś nieznajomy. Niestety podobne sytuacje nie należą tylko do świata snów. Każdy dom narażony jest na ataki włamywaczy, dlatego należy zadbać o wszelkie możliwe środki, które udaremnią ich starania.
W tym celu strona internetowa msystem.net.pl oferuje swoim użytkownikom możliwość założenia nowoczesnych systemów włamania i napadu. Urządzenia te, obok maszyn takich jak depozytor kluczy czy telewizja przemysłowa, należą do podstawowych urządzeń, które można znaleźć w polskich domach. Po odpowiednim skalibrowaniu przez wynajętych ekspertów ich zadaniem jest wykrywanie niepożądanej działalności w chronionym obiekcie. Precyzyjne czujniki reagują na takie czynniki jak napięcie elektryczne, promieniowanie podczerwone, ciepłota ciała czy drgania spowodowane ruchem.
W razie wykrycia jakichkolwiek odstępstw od ustalonej normy system natychmiast podnosi alarm, jednocześnie powiadamiając odpowiednie służby o niebezpieczeństwie.

Kontakt

Ulica: Szwoleżerów 87C/17

Kod: 05-091

Miejscowość: Ząbki

http://msystem.net.pl/

E-mail: biuro@msystem.net.pl

Tel.: 500-104-399