Katalog firm

Kategorie


Ewa Czernik

Ewa Czernik to kobieta od lat zajmująca się psychologią i psychoterapią, do każdego ze swoich klientów podchodząca w sposób fachowy i indywidualny. Zawsze stara się pomóc, niezależnie od poziomu skomplikowania problemów, z jakim się zmagają. Swoje usługi bazuje na bogatym doświadczeniu, ale i licznych szkoleniach, które ukończyła.

Pomoc psychologiczna

Ewa Czernik to kobieta, której dziedziną jest psychoterapia indywidualna Łódź i właśnie na niej bazuje wszystkie usługi, które oferuje. Kobieta posiada duże doświadczenie we wszystkich gałęziach psychologii i psychoterapii, którymi się pała - nie tylko takie wymagające z ukończonych studiów i szkoleń, ale też - a może przede wszystkim - z praktycznej pracy z wieloma zróżnicowanymi klientami.
Już od początku swojej kariery zawodowej Czernik stawiała na kontakt z ludźmi, rozmowę i słuchanie ich problemów - to właśnie z tego względu jest tak skuteczna w tym, co robi. Podchodzi indywidualnie do każdego z klientów, a na przestrzeni swojej działalności współpracowała nie tylko z osobami prywatnymi i parami, ale także z wieloma firmami.
To jednak nie referencje, które posiada sprawiają, że warto skorzystać z jej usług. To fakt, że zawsze stara się ona znaleźć najlepsze z możliwych rozwiązań problemów klientów, wiedząc, że zawsze są bardziej skomplikowane, niż to wygląda z perspektywy trzeciej osoby.

Kontakt

Ulica: Wólczańska 20

Kod: 90-607

Miejscowość: Łódź

http://ewaczernik.pl/

E-mail: gabinet@ewaczernik.pl

Tel.: 509-359-409


Podobne firmy

Przychodnia Szombierki

Przychodnia Szombierki siedzibą w Bytomiu zapewnia profesjonalną opiekę medyczną mieszkańcom miasta i okolic. Świadczy usługi z zakresu podstawowej opieki zdrowotnej, ale nie tylko. W jej ramach dział...